O nas

Zespół firmy to kadra wykwalifikowanych pracowników. Wszystko co robione jest dla Klientów wykonywane jest z pasją i zaangażowaniem. Kebab Rzeszów - to niewątpliwie jeden z najlepszych kebabów w mieście Rzeszów. Dostępne lokalizacje w ścisłym rynku Rzeszowa. Możliwy jest również dowóz na terenie Rzeszowa.

Nasze kebaby — najwyższej jakości mięso

W ciągu ostatnich lat tradycyjne danie kuchni orientalnej – kebab, podbiło całą Polskę. W każdym większym mieście można znaleźć wiele budek i restauracji serwujących kawałki pieczonego mięsa, podawanych z dodatkami w bułce lub w picie, nie inaczej jest w Rzeszowie. Podstawą każdego kebaba jest oczywiście mięso, czy to baranina, jagnięcina, mięso wołowe czy też drobiowe. Do produkcji naszych kebapów (oryginalna turecka nazwa tej potrawy) używamy tylko i wyłącznie wyselekcjonowane polskie mięsa wysokiej jakości. Dzięki temu, że pochodzi ono od sprawdzonych dostawców i zawsze jest świeże gwarantujemy najwyższą jakość naszych potraw.

Jak przyrządzamy nasze kebaby

Oczywiście mięso należy odpowiednio przygotować, aby później serwować je do gotowych dań. Mięso jest odpowiednio przyprawiane według ścisłej receptury i marynowane, aby nabrało tego wyjątkowego smaku i aromatu. Odpowiednia mieszanka mięs i przypraw dostarcza wyraźnych doznań kulinarnych, której nie oprą się nawet najbardziej wybredni smakosze. Tak przygotowane kule kebabowe są następnie pieczone na pionowym rożnie, co jest bardzo charakterystyczne dla tureckiego kebaba. Dzięki temu mięso nabiera odpowiedniej miękkości i jest wyraziste w smaku. Mięso kebaba drobiowego jest wyjątkowo delikatne i soczyste, to z baraniny jest wyraziste, a w połączeniu z finezyjną cielęciną staje się niezwykle aromatyczne.

Nie z samego mięsa kebab się składa

Gotowy kebab oprócz mięsa to szereg dodatków. Zawsze świeże warzywa, jak pomidory, sałata, ogórek , specjalnie dobrane przyprawy oraz nieodzowne sosy czynią z kebaba potrawę, która jest tak wyjątkowa i pyszna. Smak i aromat naszych sosów opiera się na ścisłej recepturze mieszanki przypraw z dalekiego wschodu, oraz na opinii klientów, co czyni je wyjątkowymi. Staramy się, aby nasze potrawy, były nie tylko smaczne, ale dodatkowo zapewniały dużą porcję składników odżywczych i witamin.

Nasz klient, nasz Pan

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego staramy się aby każdy znalazł dla siebie odpowiednią kompozycję mięs, warzyw, dodatków i sosów. Dbamy o najwyższy standard usług, ważne są dla nas uwagi klientów, dzięki którym stale podnosimy jakość świadczonych usług oraz samych potraw. Najlepszego kebaba w mieście znajdziesz u nas, bo wiemy jak go prawidłowo przyrządzić. Serwujemy kebaby w bułce i w picie, na ostro i na słodko, na małego i dużego głoda, zawsze tanio i szybko. W Kebab zjesz smacznie i zdrowo.